نتایج جستجو برای عبارت :

peces de ciudad

اولین پستا همیشه نوشتنشون سخته و هیج وقت نفهمیدم چی باید توشون بنویسم...
اول از همه چرا ماهی های شهری؟ ماهی های شهر اسم یه آهنگ اسپانیایی قدیمیه که آخر این پست لینکشو میذارم. و حالا اینکه من چرا انتخابش کردم؟ چون اولین چیزی بود که به ذهنم رسید!
دوم: قبلا وبلاگی با همین اسم با یه آدرس دیگه داشتم اما اونجا خیلی به هم ریخته و مرتب بود برای همین تصمیم گرفتم خونه تکونی کنم و احتمالا تا مدتی فقط پستای قدیمی و عکسای قدیمی رو باید اپلود کنم.
سوم: چرا وب
امروز دل و دماغ درس نبود گفتم حالا که وقتش هست موسیقیای مورد علاقه ی این دو سه روزمو اینجا بذارم.
موسیقیا خوبن که یادم باشن...مثلا همیشه یادمه با آهنگ the war کیو چقد لب دریا رفتم و چقد احساسات پررنگی داشتم وقتی گوش میدادمش
یا مثلا یادم میاد که battle scars مال آخر شبام بود که تو تاریکی میشستم آروم آروم گوشش میکردم و خالی میشدم...
یا مثلا آهنگای پابلو که منو یاد کسی میندازه که امیدوارم به دوست داشتنش.
این سه تا ام اهنگایین که این روزا خیلی گوششون میدم آر
در ادامه آموزش تایپوگرافی چهره داریم :
43. تایپوگرافی Je T’aime: - این تصاویر مبتنی بر متن توسط کارلوس ایجاد شده است. طراح از 2 متن آهنگ Quiere توسط Pedro Guerra و Peces de ciudad توسط Joaquin Sabina استفاده کرد.
44. تایپوگرافی مایکل جکسون: - یک پرتره شگفت انگیز دیگر که به King of Pop ساخته شده توسط LLacerda ساخته شده است. طراح برای ایجاد این تصویر مبتنی بر متن از ترانه های MJ استفاده کرده است.
45. پرتره Kurt Cobain نیروانا: - این تایپوگرافی شگفت انگیز از پرتره Kurt Kobain توسط JuanOsborne ساخته شده اس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات قارچ دکمه ای با جواب pdf