نتایج جستجو برای عبارت :

بعد از یک غیبت نسبتا طولانی

+ خیر سرم روزه گرفتم. تا ظهر خواب بعدم درس، اونم چه درس خوندنی!
دراز کشیده خوندم.
هیچکس باهام حرف نزنه
هیشکی سر به سر من نذاره
کار سنگین ازم نخوان
نزدیکم نشن 
که ...
گرسنگی کشیدم اونم تو روزهای نسبتا کوتاه و هوای نسبتا خنک
خدایا خودت قبول کن:)
کفپوش پارکت لمینت بخریم یا سرامیک ؟ یکی از انتخاب های ما برای پوشش کف اتاق ها در منازل مسکونی و اداره جات سرامیک بوده است که سالیان سال در بسیاری از ساختمان ها استفاده از آن را تجربه کرده ایم. این پوشش عمر نسبتا خوبی دارد و سطح آن به راحتی نظافت می شود . همچنین قیمت آن چندان بالا نبوده و مناسب است. کفپوش دیگری که ظاهری نسبتا لاکچری و طراحی طبیعی و گرم دارد پارکت لمینت ها هستند . این کفپوش ها نسبتا قیمت بالاتری داشته اما قابلیت ها و مزایای بی شما
سلام
داشتم با یکی از خانم های آزمایشگاه حرف میزدم مکالمه جالبی شد.
قضیه این بود که من خیلی دوست داشتم یه مدت گیاه خواری کنم ببینم چجوریه و تاثیرات روحیش چیه چون خیلی توصیه شده و این خانمم خانم نسبتا معنوی ای هستش و داشتیم ازین صحبتا میکردیم. یه همچین چیزی شد
- میدونید چیه همش تقصیر شما خانماست
- چرا؟
- من همیشه دوست داشتم گیاه خواری کنم ولی نمیشه که همزمان هم بزرگ شد و ورزش کرد و هم گیاه خواری کرد
- چه ربطی به خانما داره؟ 0_0
- بدن ایده آل خانما برا
شخصیت های قبیله ی دگران تهم

تفسیری نسبتا کوتاه از آلبوم مکتب شب و یا
به صورت کلی شخصیت های قبیله ی دگران است. شخصیت هایی که روند داستانی آثار
جدید تهم را تشکیل داده و در صورت درک نکردن آنها برداشت شما از قطعات اخیر
تهم ناقص خواهد ماند.
ادامه مطلب

به نام خدا با یاد خدا و خدا کنه که برای خدا

مدرسه امام علی (ع) جز بهترین مدارس قم از نظر دانش اموزان است.

این مدرسه با مدیریت

آقای رسـولی

با معاونت پرورشی 

آقای محـمدی

با معاونت انضباطی

آقای وزینــی

بامشاورت

آقای خانـــی

این مدرسه در مساحتی تقریبا متوسط وبا امکانات درسی نسبتا پیشرفته وامکانات تفریحی نسبتا ضعیف 

و با امکانات بهداشتی قوی وامکانات سرمایشی  وگرمایشی قوی

وبا معلمان بسیار خوب

این از چند امکانات مدرسه ما ب
به نام خدای شنهای طبس

شهید آوینی:
ما اهل دنیا ، از فرمانده لشکر ، همان تصویری را داریم که در فیلم های سینمایی دیده ایم. اما فرمانده های سپاه اسلام ، امروز همه آن معیار ها را در هم ریخته اند. حاج حسـین را ببین ، او را از آسـتین خالی دست راستش بشناس . جوانی خوشرو ، مهربان و صمیمی ، با اندامی نسبتا لاغر وسخت متواضع. آنان که درباره او سخن گفته اند بر دو خصلت بیش از خصائل وی تاکید کرده اند: شجاعت و تدبیر

سخنانی از شهید حاج حسین خرازی
http://www.zamzar.ir/23322/

در این چند روزی که رشت برف، قطع برق ، قطع آب و گاز رو شاهد بود و زلزله نسبتا شدیدی هم در اطرافش اومد. بیشتری چیزی که ناراحت کننده بود مریضی پدرم بود. با سختی بسیار در این برف دکتر بردیمش و برگردوندیم خونه. ویروس فصلیه و بعد از چهار روز هنوز حالش خوب نیست.لطفا براش دعا کنید.
وقتی بعده یه روز عجیب و نسبتا خوب نصف شب یادش میوفتی و مث سگ اشک میریزی و نمیدونی باید چیکار کنی و پناه میاری به وبلاگ :))))
نقش بازی نکن دختر چرا نمیتونی خودت باشی!
حاجی،من ضعف میکنم واسه داشتنت.
من مثل یه قوطی خالی اب معدنیم که انتظار داشتم با چایی داغ پرم کنن.
همینقد مفلوک.
فواید پودر موبر چیست؟فواید پودر موبر نوره و پودر واجبی خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی است و باعث می شود موهای کل اعضای بدن با آن رفع شود. فواید پودر موبر و نوره به علت وجود آرسنیک در آن است که متأسفانه امروزه این ماده در کارخانجات از آن جدا شده و به خارج از کشور صادر میشود. همین ماده در خارج کشور به صورت شیمیایی جهت تهیه داروی ضد سرطان با نام آرسنیک تری اکـساید استفاده شده و دوباره ما آنرا به کشور با هزینه زیادی وارد می کنیم.
یکی از فواید پ
گوسفند حیوانی اهلی و مفیدی است که طی قرن ها بشر با پرورش این حیوانات توانسته است که برخی از نیازهای خود به غذا و تامین پوشاک را به وسیله آنها بر طرف کند

امروزه نیز پرورش گوسفندان در مناطق روستایی و عشایری نیز یکی از مهم ترین منابع درآمد اهالی این مناطق می باشد و سود نسبتا مناسبی را برای این مردمان به همراه دارد .اما با استفاده روش های نوین و صنعتی می توان این راندمان سود را بسیار افزایش داد .

از پرورش این حیوانات می توان درآمد خوبی را از فرو
نحوه کار تشک مواجاگر بیماری در مدت زمان نسبتا طولانی در بستر بماند امکان دارد دچار زخم بستر شود. علت اصلی زخم بسترها فشارهای زیادی است که در قسمت هایی از بدن ایجاد می شود و مسئله ی دیگری نیز مثل رطوبت در ایجاد شدن آن دخیل هستند. 
ادامه مطلب
نحوه کار تشک مواجاگر بیماری در مدت زمان نسبتا طولانی در بستر بماند امکان دارد دچار زخم بستر شود. علت اصلی زخم بسترها فشارهای زیادی است که در قسمت هایی از بدن ایجاد می شود و مسئله ی دیگری نیز مثل رطوبت در ایجاد شدن آن دخیل هستند. 
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
امروز به زور پاشدم و به زورتر رفتم سراغ کار! اما قراره از فردا ۸ صبح پاشم انشاا... . بدون مقاومت و اینا ، یه چند روز زور بزنم زود پاشم دیگه اوکی میشه. اون سه تا کلمه رو! زود روز زود. دیگه اینکهههه امروز کیک پختم خوشمزه بود نسبتا فقط چند تا مشکل داشت. دلم دفعه دیگه کیک داغ میخواد فقط .خب همینا فعلا.
یک عدد داداچ مشنگ به فروش میرسد ^^
فقط یکی بیاد بگیرتش پول نوموخوام XD
آپشن هاش :
۱_ یه نمه خوشگله ...فقط یه نمههه هااا
۲_ تو دانشگاه نسبتا خوبی درس میخونه ^^
دیگه آپشنی به ذهنم نمیرسه متاسفااانه XD
فقط یکی بیاد بگیرتش ممنااان XD
ادامه مطلب
 هیسترکتومی، یک عمل جراحی است که بخاطر سلامتی، رحم را بر میدارند. این کار توسط متخصصین زن انجام می شود ،و در زنان یائسه نسبتا شایع است. در اینجا واقعیتهایی درمورد هیسترکتومی وجوددارد که  کمتر شناخته شده است  و شما باید در این مورد  بیشتر بدانید
ادامه مطلب
ترخون یکی از گیاهان معطر نسبتا پر استفاده می باشد که به عنوان سبزی نیز تولید و مصرف می گردد. ترخون بدلیل افزایش ترشح اسید معده و خاصیت اشتها آوری از قدیم الایام به عنوان ادویه مخصوص گوشت مورد توجه بوده است و سبب کاهش فشارخون می شود.
دنبال یه کتاب نسبتا کوتاه با موضوع ساده و فضای آروم می گردید؟ کتابی که احساساتتون رو مورد حمله قرار بده؟ کتابی با یه قلم کاملا معمولی و یه داستان معمولی تر اما پردازشی فوق العاده؟ "یکی برای خانواده ی مورفی" رو بخونید :)
پ.ن: من هنوزم وقتی به صفحات آخر کتاب فکر می کنم نمی تونم جلوی خودمو بگیرم که زار زار گریه نکنم...
بذر بادمجان سفید تخم مرغی پر محصول

محصول کشور روسیه
** قابل کشت در باغچه و گلدان در آپارتمان **
تعداد  بذر در هر بسته : بین 100 الی 120 عدد
قدرتمند ترین نوع بذر F1
وزن هر عدد بین 50-70 گرم می باشد.
کاملا ارگانیک
گوشت چرب با طعم نسبتا تند ، رنگ سفید  یا سبز مایل به سفید،
میوه ها، کروی،  بنفش، نسبتا بزرگ می باشند
www.karnila.ir
فروشگاه بذر کارنیلا
دیروز عصر رفتیم خونه آبجی فاطمه و شب با داداشم و آقا شون اینا رفتیم سینما فرهنگ فیلم ببینم اسم فیلمش هم بود 'شبی که ماه کامل شد ' !!! 
خب  اول میریم سراغ  بازیگران اصلی فیلم 

+ زوج سریال  زوج نسبتا خوب  دوست داشتنی  بودن  از اون زوج ها که  عشق بین شون ابدی بود و تا آخر سریال میشد  عشق شون لمس کرد ! 
الناز شاکر دوست : خب من خیلی  بازیگرای ایرانی نمی شناسم ولی انصافا این بازیگر نسبت به بقیه فیلم های بیشتری ازش دیدم خب مثل همیشه بازی نسبتا خوبی از خو
خب ام وی جدید گات سون هم دقیقا یک ساعت پیش پخش شد و توی این یک ساعت ۳۷۹۴۵۶ عدد بازدید داشت.و همین طور در حال افزایشه.
این ام وی طرح کلی برای موزیک ویدیو نداشت و بیشتر پشت صحنه مثل نقاشی بود....آهنگ هم جالب بود و ریتم نسبتا آرومی داشت.
به کلی من دوستش داشتم و واقعا زیبا بود.
امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.
فردا هم لینکش رو با همین پست میزارم.

سرمایه گذاری در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا

اگر مایل هستید در خصوص سرمایه گذاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمایه گذاری در کانادا بسته است 
ادامه مطلب

اگر مایل هستید در خصوص سرمایه گذاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمایه گذاری در کانادا بسته است 
ادامه مطلب

ادامه مطلب
دیشب باشیخ رفتیم خونه حاجی رضاکارگر معروف به مهندس که چهارراه ورودی شهیدیه به نام ایشون بوده و هنوز هم گاهی به این نام نامیده میشه. عمل قلب کرده اند و روی تخت خوابیده ولی اجمالا بحمدالله، حالشون نسبتا خوبه. کیفیت عکس هم همین شد !
خب  راستش باید بگم قرار از این به بعد بخش جدیدی به موضوعات وب  مون اضافه بشه تحت عنوان نقد و برسی فیلم و سریال و البته نقد شخصیت ها فیلم و سریال ها ! چندی پیش سریالی کره ای به نام ' زندگی خصوصی او ' دیدم که در اون به نکته نسبتا مهمی اشاره شده بود  و اون نکته این بود که " شاید  حرف زدن در مورد یک آثار هنری کار نسبتا آسونی باشه ولی فهمیدن ارزش واقعی یه آثار هنری کار هر کسی نیست "
دقیقا این جمله  تو قسمت نقد و بررسی فیلم و سریال ها هم همین طور و شاید ارز
برای ایجاد محیطی شاداب تر ، دلپذیرتر ، امن تر و دوست داشتنی تر در مدارس چه کارهایی باید انجام داد؟
من در کرمانشاه زندگی می کنم و نسبت به مدارسی از شهر کرمانشاه که در آن ها تحصیل کرده ام آگاهم.
مدارسی از یک منطقه فقیر نشین و همچنین مدارسی از یک منطقه نسبتا گران.
با توجه به موارد بالا در مطالب بعدی  به سوال رئیس جمهور پاسخ می دهم.
خب جشنواره درون سازمانی داریم برای انتخاب بهترین مدیر :)

من دارم تمام تلاشم رو میکنم که من جزو اون برترین ها باشم! 
تا الان تلاشهام نسبتا خوب بوده ولی خب ... هنوز تا رسیدن به رنک برترین تقریبا نصف راه دیگه دارم اما کمتر از نصف ماه دیگه مونده! 

میشه دعا کنید این روزها کارام خوب پیش بره من به بهترین رنک برسم مرسی :)
همتون شام مهمون من اگه مجموعه تحت پوشش من بتونه این رنک رو بگیره :* 
برنج طارم
برنج طارم : از مرغوب ترین برنج های ایران است دارای ارزش تجاری بالایی می باشد، این گروه برنج دارای شلتوک بلند ،باریک بود .ود انه ها نسبتا طویل  و طول دانه بیش از 7 میلی متر است . دوره رشد این برنج بین 150تا165 روز متغیر است . مقابل بیماری ها ، افت ها و خوابیدگی بسیار حساس هستند.
مقاومت این برنج ها نسبت به کم ابی نسبتا  کم و عملکردشا ن نیز نسبت به انواع دیگر  مانند طارم محلی ،
طارم دیلمانی، سنگ طارم ،سالاری ،دم سیاه، صدری معمولی کم تر است.برن
من جسم نسبتا بزرگی دارم، عوضش روحم کوچیکه، فلذا همیشه یه فاصله بین این دو بزرگوار هست. یه خلا دائمی، که مقدارش ثابت و قابل چشم پوشیه
ولی امان از وقتی که روحم مچاله میشه
امان از وقتی که روحم مچاله میشه
امان از وقتی که روحم مچاله میشه
سلام
من بعد از چندین سال تجربه آشنایی و صحبت با آدم های مختلف برای ازدواج، اخیراً با آقایی آشنا شدم که حس میکنم میتونم جدی بهش فکر کنم. یعنی لااقل بار اولی که حرف زدیم این طور بود. ولی بعد جلسه دوم حس خوب بار اول رو  نداشتم و خیلی دچار تردید شده بودم. الان یه حالت نسبتا خنثی هستم و سعی میکنم زیاد بهش فکر نکنم.
یه سری توضیحات درباره خودم و یه سری توضیحات درباره ایشون میدم و دوست دارم بدونم شما درباره تناسب ما و اینکه میتونیم آینده خوبی با هم داشت
هم اکنون کلیه آزمون‌های الهی در ایلام و کرمانشاه بصورت همزمان در حال برگزاری می‌باشد! 
+اول سیل شدید بود تحمل کردیم تا صبح با این همه آب و سروصدا تا صبح ..الانم دوتا زلزله نسبتا شدید ..همه خیابونا رو آب برداشته نه راه بیرون رفتن داریم یعنی نمیذارن بابلندگو اعلام میکنن نیاین بیرون یعنی الان بیرون بریم یا خونه بمونیم؟ :|
+ الان در منزل مادر شوهر بسر میبرم.
عنوان موردانتظار Wolfenstein: Youngblood هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد و بسیاری از دوست‌داران این سری و مخصوصا بازی‌های Co-op بالاخره می‌توانند به تجربه‌ی این بازی بنشینند. اخیرا اما سازندگان این عنوان یعنی استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames) مصاحبه‌ی جدیدی را انجام داده‌اند و در حین آن از ویژگی‌های غیرخطی گیم‌پلی و داستان آن صحبت کرده‌اند.
با وجود اینکه امکان تجربه‌ی بازی Wolfenstein: Youngblood به صورت تک‌نفره نیز وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که این عنوان قصد
بعد دوماه رفتم بیرون بیشتر دلم گرفت
رفتیم خونه ی در حال ساختمونو ببینیم که دیکه آخراشه
خیابونای خلوت مغازه های بسته پارکای تعطیل و مردمی که نیستن...
ادما تا از چیزایی که دارن محروم نشن یا از دستشون ندن قدرشونو نمیدونن
ما اغلب ناسپاسیم و غر میزنیم
همه چیز برای همه مون عادی شد
و خدارو نسبتا فراموش کردیم
باید از تمام ناسپاسی هامون توبه کنیم و بابت تمام داشته هامون شکرگزار باشیم

سلام
من دختری ۲۰ ساله هستم چادری و نسبتا مذهبی، من توی یه اکیپ دانشجویی مختلط هستم که از همه لحاظ بچه های خوبی هستن، یکی از پسرها که اونم نسبتا مذهبیه و خونواده هامون خیلی شبیه به هم هستند، چند ماهی میشد که رفتارش با من نسبت به بقیه فرق داشت طوری که دوستام متوجه کارهاش شده بودن چون این پسر هیچ کاری با دخترهای کلاس نداره حتی در حد سلام کردن.
از یک ماه پیش به بهونه درس دو سه باری باهام تماس گرفت و یا پیام میداد، کم کم با هم صمیمی شدیم و یک ماهی م
دیشب اطفال رو تموم کردم و گرچه آخراش رو بی کیفیت تر، کمی آخراش رو، ولی خب راضی بودم نسبتا.
از صبح امروز، از صبح غیر قشنگ امروز، قلب رو شروع کردم و چقدر این درس اذیت کننده ست و نمیدونم ذهن منه که هر چیزی رو پس میزنه یا ناجوری ِ قلب و یا که هر دو؟ دروغ گفتم، میدونم، هر دو.
بچه جان پاشو جمع و جور کن مثل همیشه، تو حالت با خوب پیش رفتن خوبه، پاشو تیز کن و بعد تر سر حوصله بشین پای قلب خوندنت و خوب ببندش، جاهایی که لازم داری رو هم از کتاب بخون، آباریکلا د
سنگ تراورتن نوعی سنگ آهک متخلخل می باشد که از دسته سنگ‌های تزیینی محسوب می شود. این سنگ به جا مانده از رسوبات آب‌های معدنی چشمه‌های آب گرم یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها و یا غار می باشد که به صورت پهنه‌های نسبتا وسیع دیده می‌شوند.
این نوع سنگ در برابر تغیرات دما و آب و هوایی و باران و برف بسیار مقاوم میباشد. همچنین متنوع در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارد. سنگ تراورتن بطور معمول به رنگ های سفید ، کرم، شکلاتی، قرمز، گردویی، زرد،
botters یک جامعه قدیمی و نسبتا کوچک از توسعه‌دهندگان بات‌های آی‌آر‌سی هست. آنها یک ویکی که شامل مطالب فنی و غیر فنی راجب بات‌ها و همچنین چند کانال IRC(کانال #botters روی فری‌نود کانال اصلی آنهاست)  در این مورد دارند. اگر به ساخت بات آی‌آر‌سی علاقه دارید، این جامعه میتواند به شما کمک کند.
بی تردید آنقدر که «کامبوزیا پرتوی» به خاطر فیلمنامه هایش شناخته شده است، فیلم هایش آن اعتبار نهفته در فیلمنامه ها را برایش به همراه نیاورده است. «گلنار»، «گربه آوازه خوان» و «ننه لالا و فرزندانش» فیلم های نسبتا خوبی بودند که در حیطه کودک و نوجوان مطرح شدند، اما او این بار به سراغ مضمونی رفته است که بر دستیابی به یک زبان گفتگوی تازه در میان افراد، تأکید دارد.
ادامه مطلب
- شکل موج ABR در زمان تولد ناکامل است و به طور مطمئن برای نوزادان نارس رشد نکرده است. معمولا فقط سه موج اصلی ( امواج I-III-V ) مشاهده می شوند.
3- میزان زمان نهفتگی بین موجی ( I-III ، III-V ،I-V )  در آغاز طولانی است. زمان نهفتگی موج I-V به طور طبیعی در حدود 5 میلی ثانیه در زمان تولد است. سرانجام ، در طی 18 ماه اول زندگی تا 2 سالگی دیگر اجزاء موج ABR ظاهر می شوند و زمان نهفتگی امواج III و V به طور پیشرونده ای کوتاهتر می شود. بعد از 18 ماهگی تا دو سالگی ABR لزوما از نظر زمان نه
این یک غروب لعنتی است. اول از هر چیز فضا خیلی نوستالژیک است، حتی باد نسبتا سردی می وزد که باد مورد علاقه من است. این باد مخصوص غروب های غیر بارانی ماه های مهر تا اسفند است. برعکس آن هم باد گرم و خشکی است که در غروب های تابستان می وزد و بلانسبت شما تف به رویش. این باد من را به یاد غروب یک سه شنبه خنک در اواخر آبان سال 89 می اندازد که از مدرسه برگشتم و با مادرم به نمایشگاه کتاب رفتیم.خیلی خوب بود. سالهاست که نمایشگاه کتاب آنقدر به من خوش نمی گذرد. یا ح
سلام ...
شده بود مدتهای نسبتا مدیدی ننویسم ولی نشده بود که بخوام گرد و خاک روی سیستم رو بزدایم تا بیام و بنویسم ... 
بعد از گذشت سه ماه و اندی نداشتن گوشی دلیلی شد تا حالا اینجا تایپ کنم . چقدر بی معرفتم من :) 
گوشیم در دست تعمیر هست و هزینه ای نسبتا گزاف رو دستم گذاشته . 
این روزها اُورت پول خرج میکنم . نه اینکه بگم پول دارم . نه به خدا ... پوله که به راحتی از دستم در میره و من با چشمانی اشک بار باهاش وداع میکنم و اشک چشمانم بدرقه ی راهشه . ولی تهه همه ی ا
سلام
امسال دومین سالی بود که کنکور دادم رشته م ریاضی هست و رتبه م هم نسبتا افتضاح شده،  خدایی بخوام بگم این یه سال رو هیچی نخوندم، کلی برنامه داشتم که مثلا روزی ده ساعت درس بخونم و ...، ولی هیچ کدوم شون رو اجرا نکردم همه ش لب و دهن فقط.
بدترین قسمت قضیه اینجاست که این یه سال که درس نخوندم نه سر کار رفتم نه مهارتی یاد گرفتم،  یعنی به معنای واقعی مفت خوری، خیلی پشیمونم که یه سال ارزشمند رو بیهوده گذروندم، الانم رتبه م فقط برای موسسات غیرانتفاعی پ
کاربران Psn میتوانند از امروز تا 10 روز . بدون نیاز سرویس  پلی‌استیشن پلاس قسمت انلاین  RDR را تجربه کنند.شرکت راکستار برای تشویق بازیکنان به ورود به بخش آنلاین است همچنین بازی در بخش فورشگاه هر دو کنسول سونی و مایکروسافت تخفیف نسبتا خوبی دارند و پلیر ها میتوانند این بازی را تهیه و از دنیای غرب وحشی لذت ببرند.
نقش بینی در زیبایی چهره چیست؟
بینی زیبا دارای مشخصات هندسی نسبتا تعریف شده ای است به طور خلاصه می توان گفت که بینی زشت تا حد زیادی مانع بروز سایر زیبایی های صورت می گردد. یک بینی زیبا اگر چه به خودی خود هم می تواند جذاب باشد ولی بیش تر از آن باعث بارز شدن بقیه زیبایی های صورت می گردد
ادامه مطلب
 این فرم از کوری، اصطلاحا "NAION” نام دارد و اغلب در مردان مبتلا به مرض
قند یا مبتلایان به بیماری های قلبی که به اختلال در نعوظ منجر می شوند،
پدید می آید. طبق گزارش سازمان غذا و داروی آمریکا، پنجاه مورد از این
بیماری در مصرف کنندگان وایاگرا گزارش شده است؛ اما در مورد اینکه آیا
واقعا "NAION” را نیز باید از عوارض این دارو دانست یا نه؛ باید گفت هنوز
راه نسبتا زیادی برای تایید یا رد این مساله در پیش است.

این سایت را صرفا برای افزوده شدن اطلاعات برخی از دوستانی است که به این رشته علاقه مند بوده و نیاز به مطالب در این باره دارند. علم کبوترداری نسبتا وسیع می باشد لذا آن را ساده نبینید. امیدواریم با پرداختن قدم به قدم نکات در این کانال نسبت به علاقه شما به کبوتر و لذت بردن از این ورزش  سهیم باشیم.
(به مناسبت روز زن)
سلام امروز با پنج شخصیت زن اویل هستیم
شمار۵:
جیل ولنتاین 
عضوتیم استارز
نابودگر نمیسیس
جیل ولنتاین
شماره۴:
اشلی گراهام
حضور نسبتا کنه در بازی اویل۴
دخی ریس جمهور
شماره۳:
انت برکین
حضور کوتاه ونسبتا بد در اویل ۲
شماره۲:
شری برکین
حضور بیکار وسیاه لشکراست ولی در اویل۶ باز خوب بود
شماره۱:
ایدا وانگ 
بهترین زن پر حضور ترین زن در این بازی ایدا وانگ فریبکار
هنوز هم!
چیه این استقلال که این‌قدر کلیشه‌ای و قوی می‌خوامش؟ چندسال باید صبر کنم برای داشتنش؟ چند تومن باید پول جمع کنم؟ چه‌قدر باید کار کنم؟ تا کجا باید برنامه‌ریزیش کنم؟ تا کی باید تصورش کنم؟
توی آینه به خودم خیره می‌شم و می‌گم «ترسویی. اگر نبودی خوراکش فقط یک کنکور نسبتا بد بود. رتبه دورقمی چه کمکی بهت کرد که این‌قدر براش حرص زدی؟!»
و نهایتا چی‌کار از دستمون برمیاد؟ توی آینه به خودمون لبخند می‌زنیم!! :)

پ.ن: من برای امشب عکسی ندارم!
در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب آشنا خواهید شد که کودک شما را از خوردن هله هوله دور کرده و به خوردن غذای سالم تشویق خواهد کرد. اکثر این خوراکی‌ها کودک شما را تا مدت زمان نسبتا طولانی سیر نگه خواهد داشت و انرژی کافی برای آن‌ها را فراهم خواهد کرد.
ادامه مطلب
در طی هفته‌ی گذشته ۷ تا سرم زدم. :( الان بعد از دست و پنجه نرم کردن با هزار مدل درد و مرض حالم نسبتا خوبه. :) نگفتم من شانس ندارم؟ کافیه یه بلای کوچیک سرم بیاد بعدش رگباری ادامه پیدا می‌کنه!
اول اولش مسمومیت غذایی بود! و اینقدر حالم بد شده بود که تا چند روز حتی نتونستم یه قاشق سوپ بخورم! بعدش اون مریضیِ ویروسی‌ِ که تقریبا کل فامیل بهش مبتلا شدن رو گرفتم. خیلی به سیستم ایمنی‌ام غره شده‌بودم خلاصه! هی تشویقش می‌کردم می‌گفتم آفرییین که ازشون نگرف
نقد فیلم آتابای؛
سال‌ها تجربه بازیگری در سطح اول سینمای ایران، تا به امروز نتوانسته بود از نیکی کریمی چهره یک فیلمساز جدی و مهم بسازد؛ اما پس از چند تجربه نسبتا ناموفق، «آتابای» باعث می‌شود بتوانیم کریمی را در مقام کارگردان هم جدی بگیریم. «آتابای» اگرچه در طراحی بزنگاه‌های شعاری مدافع زنان و ژست‌های روشنفکرانه‌اش با فیلم‌های قبلی نیکی کریمی شباهت دارد، اما چه از نظر فرم و چه به لحاظ مضمون و محتوایش، اثری کاملا متفاوت و گامی رو به جلو د
یکی از بناهای زیبا و دیدنی مجموعه زندیه که با مرگ کریم خان زتد ناتمام ماند مدرسه آقا بابا خان شیراز می باشد این بنا در ضلع جنوب شرقی مسجد وکیل طراحی و ساخته شده است. گوشه غربی مدرسه به دیوان شبستان مسجد متصل است. تنها ورودی این مدرسه در گوشه جنوبی آن و از کوچه نسبتا وسیعی می باشد.
ادامه مطلب
برطبق برخی مقیاس های عددی، سه پیاده با یک سوار سبک و پنج پیاده با یک رخ برابری می کنند. اما این تنها یک تقریب بسیار خشک است چراکه ارزش واقعی این مهره ها بر اساس پوزیسیون تغییرات نسبتا شدیدی دارد. در آخر بازی، دو پیاده متصل در عرض ششم معمولا از یک رخ قوی تریند، در حالیکه تعداد زیادی پیاده منفرد و دوبل ممکن است برابر یک فیل هم ضعیف تر باشند.
ادامه دارد...

کامپوزیت دندان ماده ای نسبتا محکمی بوده و برای نصب آن بر روی دندان به دندانپزشک زیبایی می بایست مراجعه کرد. کامپوزیت در انواع مختلفی با کیفیت متفاوت ساخته و عرضه می گردد که نانو کامپوزیت از پرتقاضاترین انواع آن می باشد.
ادامه مطلب
جدیداً یه الگویی بوجود اومده که شبای آروم به صبح های وحشی ختم میشن. منتظرم ببینم صبح چجوری میخواد سورپرایزم کنه. 
به نظرم من این زندگی رو که همه ازت بخوان بمونی خونه رو بی اندازه دوست دارم. کاش دلیلش انقدر وحشی نبود ولی. اگه درس و استرس‌ش نبود هم که فبها. اگه میتونستم مطمئن شم حال همه‌ی کسایی که باید حالشون خوب باشه خوبه هم که دیگه نور علی نور.
به هر حال قراره تایم های نسبتا مشترکی رو با 28 درس بخونیم. اگه بشه. آخه وقتی همه خوابن من بیدارم و برعک

انتخاب رقم مناسب و مطلوب گوجه فرنگی برای کشت ، مانند تمامی محصولات کشاورزی و گلخانه ای حائز اهمیت می باشد و بایستی به نکات زیادی توجه کرد . رقم مورد نظر باید دارای بازار پسندی مطلوبی باشد و اندازه و فرم مطلوب داشته ، عملکرد و تولید بالا داشته ، مقاوم به بیماری ها بخصوص بیماری های فیوزولیژیکی و شرایط نامناسب منطقه (نور کم ، دمای پایین و …) باشد .
در حال حاضر گوجه فرنگی دارای ارقام گلخانه ای بسیار زیادی است و روز به روز به تعداد آنها افزوده م
در محوطه دانشگاه یک حوض وجود دارد که محیط نسبتا زیبایی را به وجود آورده است و در هر دقیقه، 10 سلفی با فواره آن ثبت می‌شود و در ساعات میانی روز بسیار شلوغ می‌شود. من امروز تصمیم گرفتم به آن جا بروم و کمی کتاب بخوانم ، اما با وجود هدفون، سر و صدای محیط آنقدر زیاد بود که 5 دقیقه هم نتوانستم تحمل کنم. حالا رفته ام یک جای دیگر دانشگاه و دارم می‌نویسم، بلکه ذهنم کمی آرام شود و بعد از کلاس‌ها برای درس خواندن تمرکز داشته باشم. این‌جا هم پر سر و صدا است
چند روزیه توی اینستا به طور عجیبی تعداد نسبتا قابل توجهی پیج هایی فالوم میکنن و پیام میدن بهم که کاملا مشخصه فیکن!از روی تعداد فالوور فالوینگاشون کاملا مشخصه!بعد حالا جالب اینکه اکثرا یا شریف درس میخونن یا دانشگاه تهران و همه رشته‌های خفن!همه جور چیزی هم توشون هست.نمیدونم چرا اصلا حس خوبی به این مورد ندارم.البته اصولا اینجور چیزا عادیه اما اینکه یهو این فیکا حمله کنن خیلی مشکوکه!ولی اگه کسی پشت اینکارا باشه اخه قصدش چی میتونه باشه!واقعا م
دارای دو جیب جلویی و یک جیب نسبتا بزرگ پشتی
دارای محل نگه داری لپتاپ داخل کیف
دسته چرمی دوخته شده بر روی کیف
بند دوشی چرمی با کیفیت با قابلیت تغییر اندازه
چرم با کیفیت و دوخت عالی
مناسب برای محیط های اداری، کاری و دانشگاهی
مشاهده و خرید کیف اداری چرمی مدل گارد
اینطور که ترم بالاییا میگن، مث اینکه همه ی استادا با ورودی ما لج کردن به دلایلی که ما خودمون بهش واقفیم
ولی خداروشکر امتحانارو دارم یکی پس از دیگری پاس میشم(الان تو ترمکی باید ب فکر بیس گرفتن باشی ن پاس شدن!)
اینجانب در این خابگاه ب اسطوره ی آرامش تبدیل شده ام
تاریخ تمدن که سخت ترین تاریخ ارائه شده توسط استادمون بوده و هست رو با افتخار و در کمال ناباوری و با نمره ی نسبتا قابل قبولی پاس شدم

+یه تشکر به آقای اشکان ارشادی بدهکارم بابت یک نمره ی آ
Hi
ساته... بعد از یه مدت نسبتا طولانی اومدم با پست جدید!
اول از همه بگم که این ناتسو ( تابستون ) اتفاقات تقریبا زیادی افتاد و... خب گذشت به هر صورت، یکیش اینکه سر (بایتو) کار نیمه وقت رفتم و کارم هم انیمه ای ترین شغلی بود که میشه تصور کرد. سالنداری رستوران! تازه رستوران فرنگی به قول معروف :) ولی خب نکته منفی این بود که سرعت انیمه دیدنم کاهش پیدا کرد و بر خلاف برنامه ام خیلی از انیمه ها رو وقت نکردم ببینم :( 
ولی خب با توجه به ساعت کاریم ( 5بعدظهر تا 2 شب) ب
الان ساعت دو نصف شبِ.و بالاخره یه کتاب پیدا کردم!
تو کتابخونه‌ی قدیمیمون گشتم و یه کتابی کشف کردم!! که خیلی به نظر کاربردی و خوب میاد.
متاسفانه جلدش کنده شده و اسمش مشخص نیس.اما یه کتاب اشپزی خیلی خوب به نظر میاد که انواع مختلفی از غذاها رو داره.
برای فردا که روز اول خواهد بود،یه غذای نسبتا ساده از توش انتخاب کردم با یه پیش غذای ساده‌تر!
اردور پاته جگر به عنوان غذای اصلی و برانی خیار به عنوان پیش غذا.
اسمشون به نظر لاکچری میاد اما خیلی دستور ساد
چقدر دلم می‌خواد یکی بود می‌تونستم باهاش درد و دل می‌کردم
چقدر دلم می‌خواد میشد برم بغل مامانم و چند دقیقه‌ای آروم میشدم
چقدر دلم می‌خواد راحت تصمیم‌م رو بگیرم بدون عذاب وجدان بدون حس تنها گذاشتن تو اوضاع نسبتا نامناسب
چقدر دلم می‌خواد می‌تونستم واسه چند ماه هم که شده واسه خودم زندگی کنم بدون دغدغه‌ی بقیه رو داشتن...
شهردار_بابل: بزرگترین چالش شهرداری، رفع چاله‌‌های کوچه و خیابان‌های سطح شهر است!!

باید به شهردار جوان بابل گفت اگر در برابر چالش چاله های کوچه و خیابان پیروز شدند به چالش ها بزرگتر دیگری مانند ترافیک وحشتناک این شهر نسبتا کوچک نیز بپردازند که ضروری تر به نظر می رسد!

برد مدار چاپی دو لایه به عنوان PCB های دو طرفه شناخته می شود. همانطور که می دانید در این نوع PCB ها از یک لایه نازک از مواد رسانا مانند مس برای هر دو طرف (بالایی و پایینی) استفاده می شود. در PCB، برد از لایه های مختلفی تشکیل می شود که دارای دو لایه در مکان های متناظر است.
اینها به وسیله یک سوراه موجود در برد به هم وصل می شوند که در شکل زیر نشان داده شده است. انعطاف پذیری بیشتر ، هزینه نسبتا کمتر از مهمترین مزایای این برد مدار چاپی است. این نوع PCBها بیشتر
۱. در کدام ساعت از روز احساس آرامش می‌کنید؟
الف- صبح
ب- عصر و غروب
ج- شب
۲. طریق راه رفتن شما چگونه است؟
الف- نسبتا سریع، با قدم‌های بلند
ب- نسبتا سریع، با قدم‌های کوتاه، ولی تند و پشت سر هم
ج _ آهسته، با سری صاف روبه جلو
د _ آهسته و سر به زیر، خیلی آهسته
۳. طریقه صحبت کردن شما با دیگران چگونه است؟
الف- می‌ایستید و دست به سینه حرف می‌زنید
ب- دست‌ها را در هم قلاب می‌کنید
ج- یک یا هر ۲ دست را در پهلو می‌گذارید
د- به شخصی که با او صحبت می‌کنید دست می‌ز
برای اینکه به برخی از اصول رفتار با شوهر پی ببرید . می توانید این مطلب نسبتا کوتاه را بخوانید و سعی کنید در زندگی موفقی که در صدد پایه ریزی آن هستید بکار ببرید :
1 – همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.
2 – همسر خود را به چشم یک شی‌ء مسؤول ننگرید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.
3 – جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.
یکشنبه ساعت10شب:
می‌رسیم به ساحل.با آدم هایی روبرو می‌شویم که یا قدم می‌زنند یا در جمع های چند نفره نشسته اند و با هم حرف می‌زنند.می‌گردیم تا جایی خلوت را پیدا کنیم.کار بسیار سختیست!
بالاخره پیدا می‌کنیم.جایی که کسی ننشسته و فقط هر از چند گاهی،چند نفری رهگذر دارد.می‌نشینیم روی ماسه ها.خوراکی ها را می‌گذاریم روبرویمان.دریا نسبت به روز قبل آرامتر است.آسمان صاف است و  بدون ابر.باد نسبتا سردی هم می‌وزد.روشنایی این بخش از ساحل کم است ولی به ان
شله زرد یک دسر گرم سنتی است که برای مراسم‌های مذهبی و به عنوان نذری از آن بسیار استفاده می‌شود. همچنین خنک شده شله زرد نیز بسیار خوشمزه است و خیلی از افراد سرد آن را بیشتر از گرم آن دوست دارند. از این دسر در ماه مبارک رمضان به یک خوردنی مقوی و خوشمزه برای افطار یا سحر می‌توانید استفاده کنید. شله زرد یک دسر نسبتا سنگین است به همین دلیل بهتر است به مقدار کم آن را سرو کنید. طرز تهیه شله زرد معمولا یک روش دارد اما نکاتی باید در آن رعایت شود تا شله ز
کار در ترکیه با حقوق بالا

یکسری از موارد کار ترکیه با توجه به تخصص شما دارای حقوق بالاتری می باشد و شرایط کار نسبتا بهتری نسبت به بقیه کار ها را دار هستن.
به شما پیشنهاد میکنم با ما در تماس باشید جهت مشاوره کار یابی در ترکیه تا در کمترین زما اطلاعات کامل را به شما ارائه بدهیم.
جهت کاریابی در ترکیه و.یا کیملیک ترکیه که اقامت یکساله کشور ترکیه می باشد با ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره را به شما عزیزان بدهیم.
شماره های تماس ما0917911253309021202777093356656
بعضی وقتا برای نیاز های شخصی لازم میشه که یه پسوورد قوی و تصادفی تولید کنیم یا اینکه بعضی وقتا تو بعضی از سایت ها مثل سرویس جیمیل و ... میبینیم که بعضی وقتا خودش یه پسوورد پیشنهاد میکنه که امنیتش نسبتا بالاست که ما هم اینجا یه همچین برنامه ای تولید میکنیم که یه پسوورد تصادفی از خودش تولید کنه که کسی نتونه حدسش بزنه
ادامه مطلب
صندل زنانه ناین وست Nine West با پاشنه 7 سانتی چوبی نسبتا پهن
بند سگکدار قابل تنظیم دور مچ پا برای زیبا و ظریف تر دیده شدن پا
کفش تابستانی زنانه با رویه و آستر چرم طبیعی دارای طرح جلوباز و پنجه گرد
استایل رسمی و نیمه رسمی
مناسب برای استفاده در مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی
مشاهده و خرید صندل زنانه ناین وست
فکر می کنم آخرین پست مربوط به 16 آبان باشه. تو این مدت هر روز پنل رو باز می کردم. ستاره های روشن رو خاموش می کردم و خاموش می خوندم و گاهی هم کامنت می گذاشتم. اگر از احوالات من بپرسین باید بگم روزگار رو بهبودی رو می گذرونم. احساس بهتری نسبت به خودم دارم هر چند که پیشرفت چندانی حاصل نشده. گاهی به خودم می گم دختر! 20 واحد تخصصی داری. اونم همه درسای سختی که به تنهایی یه ترمو سنگین می کنن. همزمان ازدواج هم کردی، هر کدوم از این دو مورد می تونن به تنهایی آدم
دارای پاشنه چوبی 6.5 سانتیمتری و نسبتا پهن و زیره ظریف از جنس تی‌یونیت
رویه، آستر و کفی از جنس چرم طبیعی
دارای بندسکگ دار قابل تنظیم
مدل کفش زنانه مناسب برای مهمانی ها و مجالس نیمه رسمی، خانوادگی و دوستانه
قابل استفاده در محیط های کاری و اداری یا دانشگاهی یا استفاده روزانه
رنگ شیک و زیبای عسلی برای کفشی سبک و راحت
مشاهده و خرید کفش زنانه مدل ساینا

این سایت را صرفا برای افزوده شدن اطلاعات برخی از دوستانی است که به این رشته علاقه مند بوده و نیاز به مطالب در این باره دارند. علم کبوترداری نسبتا وسیع می باشد لذا آن را ساده نبینید. امیدواریم با پرداختن قدم به قدم نکات در این سایت نسبت به علاقه شما به کبوتر و لذت بردن از این ورزش  سهیم باشیم.
تا این‌جا روزم چندتا دعوا و دلخوری با دو نفر دیگه در پی داشته. البته الف توی آخرین دعوا ازم معذرت خواهی کرد ولی من هنوزم با بغض نشستم و نمی‌تونم حواسم رو جمع کنم. از سین به‌خاطر حواس پرتی اش عصبانی شدم و اونم ناراحت شد از رفتارم. وضعیت امتحانام هم خوب نیست. امتحان عملی رو نسبتا خوندم و بلدم اما تئوری هیچ در هیچ. به‌خاطر اینکه دانش قبلی اش رو ندارم. فردا هم نمی‌تونم قسمت آخر گیم او ترونز رو ببینم. شایدم تایم ناهار به‌جای درس خوندن اون رو ببینم
قبل از خرید گاوصندوق لازم است تا اطلاعات کافی راجع به انواع مدل های گاوصندوق، قیمت گاوصندوق و همچنین ویژگی های هر کدام داشته باشید تا بعد از خرید گاوصندوق با توجه به قیمت نسبتا بالای گاوصندوق از خرید خود پشیمان نشوید.
اگر قصد خرید گاوصندوق دارید پیشنهاد می کنم قبل از خرید مقاله "راهنمایی خرید گاوصندوق مناسب" را مطالعه نمایید.
باسلام بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی، طی سه روز آینده در استان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید رخ می دهد. وقوع طوفان شن در مناطقی مانند ریگان و فهرج دور از انتظار نمی باشد. اختلال تردد به جهت کاهش میزان دید افقی در جاده های مواصلاتی استان کرمان به استان های سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی پیش بینی می شود. همچنین روز دوشنبه و سه شنبه در نیمه جنوبی استان بارش رخ می دهد. صبح چهار شنبه کاهش محسوس دما در استان خواهیم داشت. خواهشمند اس
خیلی از ما کلی ایده در ذهن داریم و در فکر و رویا سیر می کنیم. ولی آیا فقط داشتن ایده کافیه؟ آیا فقط با یک ایده خوب می شه جلو رفت؟ به نظر من نه
قطعا داشتن ایده شرط لازم است ولی کافی نیست. حتی بدون داشتن ایده آنچنانی هم میشه کار کرد و نسبتا موفق بود. اینکه می گن شروع کار هشتاد درصد انجام کار است واقعا حرف درستیه. باید با یک چیز شروع کرد و جلو رفت. نباید همیش فکر کرد. نمی توان تمام جنبه های کار را تحلیل کرد. کار خودش مسیر را نشان می دهد.
این حرف اصلا به ا
برای منی که رشته دوران دبیرستانم ریاضی-فیزیک بود و رشته دانشگاهم مهندسی عمران، کمی عجیب به نظر می رسید که در آن جلسه باشم. شاید بهترین زمان بود که فهمیدم تو این کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست!!
من به عنوان نماینده و ناظر فنی شرکت با رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کارشناس ارتوپد فنی آن اداره دور یک میز نشسته و با لحن نسبتا تندی از تولید داخل حمایت می کردم!
لب کلام اینکه آبی از این دوستان گرم نمیشه و تولید داخل همچنان مظلو
سرخچه یک بیماری تنفسی است که سرخک آلمانی یا سرخک سه روزه نیز نام دارد زیرا تب بیماری بعد از ۳ روز قطع می‌شود این بیماری نسبتا خفیف، اما مسری است مشخصات این بیماری پیدایش دانه‌هایی در پوست صورت و بدن می‌باشد. شیرخواران به علت ایمنی مادری معمولا تا شش ماهگی به این بیماری مبتلا نمی‌شوند. سپس در هر سنی آمادگی ابتلا به این بیماری را دارند، ولی اغلب در سنین ۵ تا ۱۴ سالگی به بیماری مبتلا می‌گردند. علائم بیماری در کودکان در مقایسه با بیماری سرخک خ
یکی از اجناسی که فروش نسبتا بالایی دارد و تقریبا بطور کامل در ایران تولید می شود، جوراب است. چند وقتی بود که در این حوزه جستجو می کردم. به مسائل عجیب و غریبی برخوردم. شاید این مثال من را بتوان به خیلی جاهی دیگه هم تسری داد. 

1- تقریبا تمام جوراب ها در ایران بافته می شوند. ولی مارکهای متنوع ترکیه ای و چینی و هندی و ... را بر روی آنها می زنند. 
2- قیمت جوراب بستگی به تمیزی بافته شدن، وزن جوراب که همان وزن نخ به کار رفته است، و نقش و طرح و رنگبندی آن دار
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
پادکست گوش میدادیم وقتی پادکست گوش دادن مد نبود  :))
یه پادکست نسبتا قدیمی خوب برای من رادیو روغن حبه انگور بود... این روزها دارم مجددا گوش میدم بهش
گفتم شاید شما هم دوست داشته باشین دوباره بشنویدش.
از اینجا گوش کنین... اسکرول کنین برین پایین از اولین پادکستهاش شروع کنین.
https://soundcloud.com/tehranpodcast
تسمه حمل بار گرد دارای حساسیت های کاری بسیار بالایی است و از این رو در تولید آن استاندارد های دقیقی رعایت می شود. این امر سبب می شود قیمت تسمه حمل بار گرد در بازار اندکی بالاتر از دیگر انواع تسمه گردد. تسمه گرد بصورت یکپارچه با بافت و تکنولوژی ویژه ای تولید می شود و در صناعع لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد. در داخل تسمه حل بار گرد الیافی به شکل ابریشم بکار گرفته شده اند که در واقع دارای مقاومت کششی بسیار بالایی هستند. تسمه گرد در متراژ نسبتا
چگونه بفهمیم که گوشی ما ساخت چه کشوری و چگونه کیفیتی دارد !؟تو موبایلت کد: # 06 #* روشماره گیری کن،پس از شماره گیری، شناسه ی جهانی موبایلت که یک عدد 15 رقمیه مشخص میشه. به عدد هفتم و هشتم از چپ توجه کن...اگر دوعدد 02یا20 بود کیفیت آن پایین است_متحد عربی UAEاگر دو عدد 08یا 80 بود کیفیت آن عالی است_ آلمان GERاگر دو عدد01یا 10بود کیفیت آنبسیار عالی_فنلاندFINاگر دو عدد 00بود جزء بهترین کیفیت ها _شرکت های اصلی BRANDاگر دو عدد 13یا 31 بود کیفیت آن تضمینی_ آذربایجان AZEاگر
یوش،  Finally:) امتحان ها تموم شد و حالا وقت میکنم پس از مدت نسبتا طولانی پست بزارم:)
تو این مدت با توجه به امتحانات نتونستم انیمه زیاد نگاه کنم ولی خب 3تا انیمه مووی دیدم که شایان ذکر اند:) و توصیه میکنم که ببینیدشون.
برای دیدن اسم و توضیحات انیمه ها برین ادامه مطلب
ادامه مطلب
همانطور که پیش‌تر در نقد انیمشین White Snake نوشتم، باید برای صنعت نسبتا نوپا انیمیشن در چین به طور ایستاده دست زد چرا که در زمان کمی به موفقیت‌های بی‌نظیری دست پیدا کرده است و به معنای واقعی توانسته انیمیشن بومی قدرتمند را هم در بین مخاطبان چینی و هم تماشاگران جهانی عرصه کند. انیمیشن Ne Zha پرفروش‌ترین انیمیشن کشور چین شده و با پشت سرگذاشتن آثاری چون زوتوپیا توانسته به این مقام دست پیدا کند و این موضوع یعنی برتری یک اثر تماما چینی به آثار عظیم
اسلب سنگ کرم گوهرهدر صورتی که به دنبال یک سنگ کرم رنگ و بدون خط و خال به صورت یکدست کرم رنگ هستید اسلب سنگ کرم گوهره بهترین انتخاب است.سنگ گوهره از خانواده سنگ های لایمستون است ،سلامت بالایی دارد تا جایی که اسلب سنگ گوهره بدون تور و اپوکسی فرآوری میشود.این سنگ بازار صادراتی خوبی دارد و امروزه با توجه به تم رنگی یکدست آن طرفداران زیادی پیدا نموده است.قیمت اسلب سنگ کرم گوهرهاین سنگ با توجه به سلامت بالای آن و این که نیاز به تور و اپوکسی ندارد
دستگاه ضخامت رنگ خودرو در مبحث کارشناسی خودرو جایگاه بسیار ویژ ه ای دارد. بطور کلی خودرو هایی که در تصادفات نسبتا شدید از ناحیه بدنه دچار آسیب جدی می شوند در حین تعمیر و بازسازی در اکثر مواقع نیاز به رنگ آمیزی مجدد خواهند داشت. این رنگ آمیزی در اکثر مواقع با استفاده از دستگاه های ضخامت سنج رنگ و آموزش کارشناسی رنگ خودرو قابل تشخیص است.  بطور کلی دو نوع دستگاه دیجیتال و دستگاه مگنتی برای سنجش ضخامت رنگ خودرو در بازار موجود می باشد. هر دو نوع بص
اندازه و وزن سگ نژاد پامرانین  پامرانین ها به طور متوسط در وزن از 1 تا 4 کیلوگرم دیده میشوند. ایده آل ترین وزن برای پامرانین ها  از 1.5 تا 2.5 کیلوگرم است.  البته سگهایی که بیش از حد گفته شده و یا کمتر از حد  وزن دارند ، اگر نسبتا مناسب و با کیفیت خوب باشند، رد صلاحیت نمی شوند. Pomeranians  ها قدی معادل 20-27 سانتی متر دارند . پامرانین ها را میتوان در خانه نگهداری کرد ولی اگر فضای رشد آن ها وسیع باشد بهتر است .
خرید سگ پامرانین
فروش سگ پامرانین
با عرض سلام خدمت شما.امروز می خواهیم اپلیکیشنی را که می توان از آن پول نسبتا زیادی را به دست آورد معرفی کنیم. 
اسم آن اپلیکیشن یوتنکیو هست که لینک آن در آخر صفحه گذاشته شده و می توانید آخرین نسخه آن را دریافت کنید.
برای دانلود و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
انواع سنگ تراورتن کرم تکاب
مشخصات و انواع سنگ های تراورتن کرم تکاب
تراورتن ( Travertin) نوعی سنگ آهک متخلخل است که از دسته سنگ‌ های تزیینی به شمار می‌رود. این سنگ بجا مانده از رسوبات آب‌های معدنی غارها یا چشمه‌های آب گرم یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها است که به صورت پهنه‌های نسبتا وسیع دیده می‌شوند.

ادامه مطلب
معایب انتخاب کاغذ دیواری:

♦از جمله معایب کاغذ دیواری ها می توان به پر هزینه بودن تعویض آن اشاره کرد، چراکه اگر پس از مدتی از طرح کاغذ دیواری های تان خسته شوید دیگر راهی جز تغییر کلی آن ها ندارید و همین امر باعث افزایش هزینه تان می شود.
♦کاغذ دیواری ها به دلیل بافت نسبتا حساسی که دارند در مقابل خط و خش های احتمالی مقاوم نیستند و درصورت آسیب امکان رفع آسیب دیدگی آن ها چندان میسر نیست و یا زمان و هزینه ی زیادی را از شما خواهد گرفت.
کیف عایق دار سرماگرم مدل Azalia 
قیمت محصول : 79000 تومان
برند : Sarmagarm
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
کیف عایق دار «سرماگرم» مدل «آزالیا» محصولی کاربردی برای حمل آسان غذاهای سرد و گرم است. این کیف با توجه به ابعاد نسبتا بزرگش انتخاب خوبی برای سفرهای کوتاه است و غذای خانواده را به راحتی در خود جا می‌دهد. مزیت دیگر این کیف این است که در زمانی که نیاز به استفاده از آن نباشد می‌توان آن را تا کرد تا فضای کمتری اشغال کند. وجود
با عرض سلام خدمت شما.امروز می خواهیم اپلیکیشنی را که می توان از آن پول نسبتا زیادی را به دست آورد معرفی کنیم. 
اسم آن اپلیکیشن یوتنکیو هست که لینک آن در آخر صفحه گذاشته شده و می توانید آخرین نسخه آن را دریافت کنید.
برای دانلود و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
اطلاعات کلی از کشور عراق
دلیل اهمیت کشور عراق از نظر اقتصادی
کشور عراق .امروز به عنوان بی نظیرترین فرصت اقتصادی در جهان مطرح می باشد این سرزمین 39 میلیون نفری با وسعت 438 کیلومتر مربع (27 درصد خاک ایران) سومین صادر کننده نفت جهان بوده و موقعیت استراتژیک جغرافیایی ان و راهیابی به ابهای ازاد و نیز ویرانی حاصل از سال ها جنگ داحلی و خارجی و نیاز وافر و ضروری به تمامی کالاها و خدمات تولیدی جهان بر اهمیت ان افزوده است.
در واقع کشورهای جهان بر اساس دو وی
بلکا و پتینه 
بلکا و پتینه نام تجاری پوشش های سلولزی است که در آن از متریال های مختلف مانند کاغذ و چسب و... استفاده می شود که هر کدام می تواند تاثیر گذاری زیادی در مرغوبیت بگزارند 
شرکت مهندسی ساختمانی خوشبین در کارگاه تولیدی بلکا و پتینه ی خود از بهترین مواد و متریال ممکن استفاده می کند و به علت استفاده ی انبوه قیمت های نسبتا مناسبی برای خریداران گرامی ایجاد می شود 
شرکت فوق آماده ی قرارداد های بالا با تمامی مراکز تجاری و اداری تهران را دارد
شفلرا
گیاهی همیشه سبز، با رشد آهسته و در دو نوع سبز و ابلق
آبیاری: شفلرا خشکی خاک را تحمل می کند. دو تا سه بار آبیاری در هفته های تابستان و یک بار آبیاری در هر هفته زمستان برای این گیاه توصیه می شود. غبارپاشی خصوصا در روزهای گرم تابستانی باعث افزایش رطوبت و شادابی گیاه می شود.

نور: این گیاه نور متوسط را می پسندد. نور غیرمستقیم را دوست دارد با این حال در سایه نیز نسبتا مقاوم است. نور کم باعث زرد شدن برگ ها می شود و در نوع ابلق برگ ها رنگ خود را از د
پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین: نمودارها و روش‌ها

“موهبت ارثی پیش‌بینی همراه با من به خاک سپرده می‌شود” این جمله را نوستراداموس “پیشگوی اعظم” در سال ۱۵۵۵ گفت. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اقتصادانان سعی کردند قیمت بیت‌کوین را پیش‌بینی کنند. برخی از آن پیش‌بینی نسبتا دقیقی انجام دادند در حالیکه برخی دیگر پیش‌بینی‌هایی کاملا غلط از آب درآمد.
ادامه مطلب
برای آشنایی با بیماری های سگ نژاد پامرانین تا انتها بخوانید.
Entropionیکی دیگر از مشکلات پلک است که در پامرها نسبتا رایج است و می تواند در هر دو چشم رخ دهد.
در این حالت پلک پایین به طرف داخل بر می گردد و باعث تماس مژه ها با برابر قرنیه می شود
که باعث درد، پاره شدن قرنیه و التهاب چشم می شود. جراحی درمان این بیماری است.
برای مشاوره با ما در تماس باشبد 09128940248
دلم گرفته
به یکی از دوستام زنگ زدم
با تعجب میگه چطور شده زنگ زدی
میگم دلم برات تنگ شده بود
بیشتر تعجب می کنه
بهم میگه پیش دوست پسرشه و قطع میکنم
به این فکر میکنم که در نظر بقیه چقدر بی رحم و دل سنگم

به یکی دیگه زنگ می زنم
خاموشه
میرم تلگرام
می بینم چت هامونو پاک کرده :/